DZIECIĘCA KAMPANIA TOMMY HILFIGER WIOSNA 2021 WEDŁUG ILUSTRATORKI HATTIE STEWART

AMSTERDAM, NIDERLANDY (LUTY 2021) – marka TOMMY HILFIGER przedstawia dziecięcą kolekcję TOMMY HILFIGER wiosna 2021, która została pobudzona do życia dzięki kreskówkowej kampanii, autorstwa ilustratorki Hattie Stewart. 

Dziecięca kolekcja TOMMY HILFIGER wiosna 2021 – zatytułowana „Miami Vibes” – została zaprojektowana z myślą o letniej beztrosce i wielkich odkryciach małych łowców przygód, a pogodne spojrzenie artystki dopełnia charakterystyczny styl dziecięcej kolekcji TOMMY HILFIGER świeżą energią i optymistycznym przesłaniem. 

Dziecięca kolekcja TOMMY HILFIGER na wiosnę 2021 wykorzystuje deskorolkarskie fasony i grafiki na chłopięcych T-shirtach i dżersejowych bluzach. Dziewczęce dresowe komplety z miękkiej bawełny frotte i sukienki z logowanymi taśmami powstały specjalnie na ciepłe dni na rolkach. Kolekcje dopełniają bluzy, bez których żadne dziecko się nie obędzie, czy to w klasyczno - koledżowym czy nowoczesnym stylu. Akcenty letnich kolorów powstały z inspiracji neonami i pastelową architekturą Miami i pozwalają lśnić sezonowym grafikom, wzorom i materiałom, dopełniając firmową klasykę: czerwień, biel i granat.