GUESS liderem etycznej mody, dzięki projektom z innowacyjnych ekologicznych futer

W tym sezonie GUESS przedstawia nową kolekcję ekologicznych futer, bawiąc się ponadczasowym stylem i najnowocześniejszymi technologiami. Tak powstały piękne i modne projekty, produkowane bez szkody dla planety. Propozycje na sezon jesień-zima 2021 dowodzą, że sztuczne futro nigdy nie było tak wytworne i pełne szyku! Wykonano z niego idealne okrycia wierzchnie, które dopełnią każdą stylizację w stylu GUESS dla kobiet, mężczyzn i dzieci. 

Używając ekologicznych i etycznych materiałów, GUESS kontynuuje swoje zaangażowanie w tworzenie zrównoważonego stylu z szacunkiem dla środowiska i jego mieszkańców. Przy produkcji wielu modeli ze sztucznego futra, w tym wszystkich okryć wierzchnich, marka współpracowała z firmą ECOPEL. To innowacyjny producent realistycznych w dotyku, efektownych sztucznych futer, które jednocześnie są etyczne i trwałe w użytkowaniu. Zastosowane materiały zapewniają łatwość pielęgnacji i skuteczną izolację termiczną – to idealne rozwiązanie dla tworzenia przyjaznej dla środowiska mody.

Po ogromnym sukcesie linii ekologicznych futer z zeszłego sezonu, kolekcję poszerzono o klasyczne futrzane płaszcze, a także dwustronne bomberki, kurtki ramoneski i kamizelki w nowoczesnym stylu. Kobieta GUESS będzie nosić także stylowe płaszcze w cętki, kożuszki ze sztucznej skóry – haftowanej we wzór 4G – lub hybrydowe metalizowane bomberki z dzianinowymi, futrzanymi rękawami. Przykuwające uwagę, ekologiczne astrachańskie i żakardowe futra emanują luksusem, a niebieska zebra i różowe mongolskie futerko dodają modnego akcentu.  

Seria ekologicznych skór dla mężczyzny GUESS to między innymi luksusowa dwustronna wersja klasycznej dżinsowej kurtki z eleganckim wykończeniem. Płaszcz 2 w 1 zapewnia wygodę i wszechstronność, a modną kurtkę trucker można nosić z kożuchem i logo GUESS na wierzchu lub po drugiej stronie – w bardziej stonowanej wersji z gładką, elegancką skórą ekologiczną.

Najmłodsi także mogą cieszyć się niepowtarzalnym urokiem sztucznego futerka. Dziewczynki GUESS polubią wygodne ekologiczne kurtki, kamizelki i płaszcze w kolorze złotym i beżowym. Zaprojektowano dla nich także eleganckie kurtki bomberki w koledżowym stylu lub zdobione wzorem w logo. Dwustronne projekty to zabawna i wszechstronna odzież wierzchnia, która pasuje do każdej stylizacji.
 

Nazwa pliku Pliki do pobrania
GUESS Eco Fur _informacja prasowa.docx Download