& Other Stories i A.W.A.K.E. Mode zapowiadają wspólną kolekcję

& Other Stories ma przyjemność zapowiedzieć nową kolekcję, która pojawi się w sklepach tej jes i e n i . T y m r a z e m s t w o r z o ną w e w s p ółp r a c y z A.W.A.K.E. Mode. Marka znana z estetyki, która wybiega w przyszłość mody, oraz jednocześnie ekstrawaganckich i łatwych w noszeniu projektów, przygotowała a s o r t y m e n t u b r ań ready-towear, butów i akcesoriów. Awangardowa, lekka i pełna nieoczekiwanych detali – wspólna kolekcja naturalnie dopełni styl i życie nowoczesnych kobiet.

Stworzona przez Natalię Alaverdian w 2012 roku, londyńska marka A.W.A.K.E. MODE zawdzięcza nazwę skrótowi od „All Wonderful Adventures Kindle Enthusiasm” – każda piękna przygoda roznieca entuzjazm. To jednocześnie filozofia marki, która odzwierciedla osobiste i autorskie podejście projektantki do mody. Każda jej kolekcja inspirowana jest międzykulturowymi odniesieniami i motywami historycznymi – od świata sztuki po film. Świeże i unikalne wersje koszul, płaszczy i sukienek to tylko niektóre projekty, z których słynie A.W.A.K.E. Mode.

„Wspó ł p r a c a z & O t h e r S t o r i e s b y ł a a b s o l u t n i e niezwykła. W filozofii tej marki kryje się radość, miłość, wspólnota i ciepło, które nas łączą. Nie chodzi nam tylko o to, by kobiety ubierały kobiety. Zależy nam również na tworzeniu atmosfery, w której można poczuć się komfortowo, przyjaźnie i mile widzianą. Oczywiście, przygody są nawet w nazwie mojej marki - A.W.A.K.E. MODE opiera się na opowiadaniu historii, co najbardziej lubię w projektowaniu mody. W tej dziedzinie marka & Other Stories jest oczywistą, idealną partnerką,” mówi Natalia Alaverdian, twórczyni i dyrektorka kreatywna A.W.A.K.E. MODE.

„Uwielbiamy markę A.W.A.K.E. MODE za jej przełomowe kroje, ciekawe zestawienia i autorską interpretację nowoczesnej kobiecości. Jesteśmy zachwycone, że możemy pracować z tak silnym głosem w świecie mody. Nasza wspólna kolekcja jest olśniewająca – surrealistycznie wyrafinowana,” mówi Karolina Ekman, szefowa kolekcji co-lab w & Other Stories.

Wspólna kolekcja co-lab A.W.A.K.E. MODE i & Other Stories będzie dostępna jesienią w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na stories.com.

Nazwa pliku Pliki do pobrania
A.W.A.K.E. MODE Other Stories 2022.pdf Download