TOMMY HILFIGER PRZEDSTAWIA PROJEKT TEAM TOMMY – INICJATYWĘ INSPIROWANĄ ŚWIATEM „GAMERÓW”

AMSTERDAM, HOLANDIA (MARZEC 2022) – Tommy Hilfiger ma przyjemność przedstawić projekt Team Tommy, nową inicjatywę, mającą na celu wsparcie talentów ze świata gier. Zakorzeniona w historycznej spuściźnie Tommy'ego Hilfigera w zakresie mentoringu nowych i wwschodzących talentów, inicjatywa Team Tommy stara się wspierać twórców przyszłości ze świata gier.

„Nigdy wcześniej nie robiliśmy czegoś takiego” — mówi Tommy Hilfiger. „Jest to dla nas nie tylko ekscytujący krok ku metawersum, ale także budowa relacji z zupełnie nową grupą fanów i konsumentów. Bardzo się cieszę, , że mogę uczyć się i odkrywać ich wielowymiarowy świat gier!”

Team Tommy składa się z ośmiu starannie wyselekcjonowanych graczy z Europy, USA oraz regionu Azji i Pacyfiku, którzy wezmą udział w cotygodniowych streamach na różnych platformach społecznościowych, w tym na Twitch-u, na YouTube Live oraz na comiesięcznych regionalnych transmisjach „Get Togethers”, oraz aktywnościach „w realu”, w swoich krajach.

Celem działań Team Tommy, pierwszej w swoim rodzaju społeczności, to wsparcie dobrze zapowiadających się graczy i streamerów, a zarazem przekraczanie granic i stref czasowych w fizycznym i cyfrowym świecie. Dzięki stałemu wsparciu marki Tommy Hilfiger, Team Tommy będzie motywował graczy do rozwijania się i tworzenia nowych treści.

Ośmiu członków Team Tommy to:

  • Luminum (Australia): Arcymistrzyni League of Legends, Luna jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w tym na YouTube i Twitterze, gdzie dzieli się swoją pasją związaną z makijażem i modą.
  • Sunsup (Francja): Sunsup to francuska streamerka, który ma unikalny styl i która pasjonuje się modą, co widać na wszystkich jej kanałach społecznościowych W zabawny i spontaniczny sposób streamuje Animal Crossing na Twitchu.
  • HoneyPuu (Niemcy): Twitch streamerka znana głównie z rozgrywki w League of Legends, HoneyPuu zyskuje rzeszę fanów dzięki zabawnemu stylowi streamowania i regularnym interakcjom ze swoją społecznością.
  • Nana (Korea): Oprócz streamowania League of Legends na Twitchu i YouTube, Nana pasjonuje się również animacją i rysowaniem.
  • OwengeJuiceTV (Wielka Brytania): Zaczynając od storytellingu na TikToku, OwengeJuiceTV stał się zapalonym streamerem Minecrafta. Kreatywnie łączy swój kanał o tematyce filmowej z odgrywaniem ról na żywo w scenerii Minecrafta.
  • Blaustoise (USA): Były twórca gier, który został streamerem, Blaus regularnie streamuje wiele gier, ale jego głównym zainteresowaniem jest Grand Theft Auto.
  • dish (USA): zaczynała na TikToku, a obecnie skupia się na Twitchu, gdzie transmituje Animal Crossing.
  • Dom2k (USA): Dzięki lojalnym fanom, którzy oglądają transmisje NBA2K i przyswajają wszystko o NBA, Dom2k stał się znanym streamerem treści związanych z koszykówką, a także twórcą treści na VOD i podcastów związanych z NBA. Przyjaciele i obserwatorzy marki są zapraszani do interakcji w mediach społecznościowych za pomocą hashtagów #TommyHilfiger, #TeamTommy i @TommyHilfiger.