Biżuteria GUESS KOLEKCJA JESIEŃ/ZIMA 2022

Kolekcja biżuterii GUESS Jesień/Zima 2022 jest podzielona na cztery linie skierowane do kobiet GUESS o różnych charakterach.

Biżuteria wykonana została ze stali nierdzewnej, która jest zarówno hipoalergiczna, jak i niezwykle odporna na zarysowania i korozję. Co więcej, kolekcje są urozmaicone i uzupełnione bogatym asortymentem kolorowych kryształów, emalii i żywic. Powłoka PVD na stali nierdzewnej pozwala uzyskać wykończenia w kolorze żółtego i różowego złota, natomiast rodowana powłoka idealnie ożywia odcienie metalu wyjątkowymi refleksami.

FARAONIKA
Kolekcja zdominowana przez efektowną biżuterię podkreślająca przepych i bogactwo, charakteryzująca się ponadczasową elegancją, która wyróżnia kobietę GUESS. ‘Faraonika’ celebruje kobietę, która - jak Kleopatra - kocha żółte złoto, kryształy i odważną biżuterię, zawsze w nowoczesnym i współczesnym wydaniu.

Wśród kolekcji szczególne miejsce zajmuje "Dancing Queen" charakteryzująca się delikatną metaliczną siateczką wysadzaną kryształkami, elegancko okalającą szyję. ‘The Chain’ to linia łańcuszków o przeskalowanej i całkowicie współczesnej objętości, precyzyjnie wykonanych we Włoszech. I ostatnia, ale w żadnym wypadku nie mniej ważna, linia 'Foulard' jest wyrazem nowej synergii pomiędzy akcesoriami a biżuterią GUESS. Oferuje ona modele, które stają się wyjątkowe dzięki nadrukowi odtwarzającemu wzór stosowany dotąd na chustach marki, a który teraz jest drukowany - po raz pierwszy - na metalu.

GUESS À PORTER
Oferta subtelnej biżuterii do noszenia na co dzień jest podzielona na serię kultowych kolekcji, nieodłącznie związanych z DNA marki Guess. Logo — we wszystkich formach — zajmuje centralne miejsce, od ikonicznego napisu po wariant 4G, taki jak ten, który wyróżnia linie ‘Life in 4G’ lub ‘Monete’. Dwustronny wariant monety jest naprawdę urzekający — z jednej strony znajduje się logo, a z drugiej — efektowna róża wiatrów.

Ćwieki po raz kolejny znalazły się w centrum uwagi, pojawiając się w serii kolczyków z kolekcji ‘Studs Party’, które można ze sobą łączyć i dopasowywać, uzyskując nieskończoną liczbę stylizacji. Miłość to obowiązkowy motyw przewodni tego konceptu, reprezentowanego przez niezwykle znaczące symbole, takie jak kłódka, która w linii ‘Shiny Padlock’ staje się obwódką otaczającą kryształ, oraz splecione okręgi w linii ‘Forever Links’.

WONDER LIGHTS
Oczywiście nie mogło zabraknąć kolekcji inspirowanej świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem z lśniącą biżuterią z niezliczonej liczby kryształów, jak w linii ‘Crystal Harmony’, z gęsto upakowanymi kryształowymi kamyczkami mieniącymi się tysiącem odcieni podkreślającymi nazwę marki GUESS i tworzącymi ferię kolorów olśniewających jak fajerwerki. Kolor jest również niekwestionowanym bohaterem linii ‘Color my day’, w której punkty świetlne dają najbardziej różnorodne i uwodzicielskie efekty.

Zabawny i beztroski duch inspiruje linię ‘Éternelle’, w której ruch odgrywa główną rolę, tchnąc życie w żyroskop, który staje się elementem biżuterii, oraz linię ‘Falling in Love’, w której motyw miłości powraca w kolekcji przekrojowej, obejmującej zarówno odważne i wyszukane projekty, jak i bardziej minimalistyczne style, aby trafić do szerszego grona odbiorców.

PLACE VENDÔME
Duch nastroju ‘Rive Gauche’ na sezon SS22 powraca po raz kolejny w postaci elementów inspirowanych nowoczesną, wyrafinowaną i elegancką estetyką typową dla Paryża. Wśród głównych linii wyróżnia się ‘Underwater Love’ ze względu na swoje minimalistyczne, ale wyrafinowane wzornictwo. To hołd dla królowej wszystkich klejnotów — perły. Linia ‘4G Loop’ jest natomiast bardziej śmiała za sprawą pociągnięć pędzla czarną i białą emalią oraz wypukłej powierzchni, podobnie jak linia "Fluid Heart" z asymetryczną zawieszką w kształcie serca.

Linia ‘G Mirror’ jest inspirowana Paryżem lat siedemdziesiątych i stanowi reinterpretację tradycyjnego logo w nowoczesnym wydaniu, z owalną literą ‘G’ i niepowtarzalną fakturą. Jest to kolekcja o zdecydowanym i oryginalnym charakterze, w której naszyjniki i bransoletki, choć w nieco innych odcieniach, zaproponowano również w linii męskiej na sezon FW22.

Nazwa pliku Pliki do pobrania
GUESS Jewellery FW22 Press kit_PL.pdf Download