COS PREZENTUJE KAMPANIĘ WIOSNA-LATO 2023, SFOTOGRAFOWANĄ PRZEZ GLENA LUCHFORDA NA ULICACH LOS ANGELES

Inspiracja może pochodzić z każdego miejsca: ulic miasta, budynków czy studia zdjęciowego. Pokazuje to kampania, która uchwyciła nastrój sezonu w serii wciągających kadrów.

Kampania COS wiosna-lato 2023 przedstawia uniwersalny styl w nieustannie zmieniającym się czasie i nawołuje do otwartego myślenia. Rzuca wyzwanie schematom i zachęca do otwartości na nowe perspektywy.

Na tle różnorodnej, wielkomiejskiej scenerii, kampania sfotografowana przez urodzonego w Wielkiej Brytanii i mieszkającego w Los Angeles fotografa Glen Luchford’a, podkreśla twórcze kontrasty i zachęca do społecznej otwartości. Zróżnicowanej obsadzie, sportretowanej na ulicach Los Angeles, przewodzą gujańsko-amerykański raper i wokalista SAINt JHN, aktorka Myha’la Herrold i aktor Kieran Culkin ze Stanów Zjednoczonych, a także Sheila Atim – ugandyjsko-brytyjska aktorka, wokalistka, kompozytorka i dramatopisarka. Obok nich występuje Cherokee Jack – rdzenny Amerykanin, model oraz aktywista na rzecz ochrony wody i klimatu oraz amerykańska modelka Rebecca Longendyke, chińska modelka Shu Pei oraz model Xu Meen z Korei Południowej.

Kolekcja ready-to-wear COS jest dyskretnym hołdem ku luksusowi i mistrzostwem ponadczasowej mody. Przywiązujące uwagę do konstrukcji, form i kształtów, krawiectwo wzbogacają wysokiej jakości len i bawełna gofrowana („seersucker”) i angielskie koronki. Miękkie skórzane kurtki i prochowce o wyraźnej strukturze nadają kolekcji charakteru, a odręczne wzory abstrakcyjnych kwiatów nadają część kolekcji wiosennej świeżości.