COS prezentuje kolekcję biżuterii unisex

COS prezentuje kolekcję biżuterii, inspirowaną zmysłową relacją między dodatkiem, a osobą, która go nosi. W ofercie unisex znajdują się stylowe pierścionki, kolczyki, bransoletki i zawieszki, wykonane z recyklingowych materiałów i ozdobione półszlachetnymi kamieniami. Linia została starannie zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwe łączenie poszczególnych jej elementów, jednocześnie pozwalając wyrazić indywidualność noszącego.

Nowoczesne formy wykraczają poza sezonowe trendy. Każdy misternie wykonany element ma na celu świętowanie specjalnych okazji, cenionych relacji i czułości do samego siebie. Zróżnicowany zakres rozmiarów zachęca do przemyślanego, a jednocześnie eksperymentalnego łączenia, które doda charakteru klasycznym stylizacjom.

Biżuteria została wykonana z recyklingowego mosiądzu, a następnie pokryta warstwą srebra lub złota. Wyjątkowe zdobienia ze szkła i półszlachetnych kamieni, w połączeniu z precyzyjnymi detalami, tworzą odważny efekt. Kryształ górski ma zapewnić moc uzdrowienia, dymny kryształ to symbol bezpieczeństwa i ochrony, tygrysie oko w odcieniach błękitu zapewnia spokój, a żywe, różowe, jadeitowe kamienie służą oczyszczeniu. Wyraziste pierścienie o organicznych kształtach i rzeźbionych, nieregularnych formach są doskonałym dodatkiem na co dzień.

Zaprojektowana z myślą o wzbogaceniu pozostałych kolekcji marki linia biżuterii, dostępna jest w sklepach stacjonarnych i online na stronie cos.com.