GUESS prezentuje nową kolekcję biżuterii na Dzień Matki 2024

Obdaruj mamę miłością i podaruj jej coś, co będzie cenną pamiątką na zawsze. Odkryj nową kolekcję biżuterii GUESS, zaprojektowaną na Dzień Matki 2024. Trzy nowoczesne i pełne blasku kolekcje kapsułowe symbolizują niezwykłą więź między matką a dzieckiem. Obejmują zachwycającą gamę pierścionków, kolczyków, bransoletek i naszyjników w kolorze złotym i srebrnym, grawerowanych i wysadzanych kryształkami. Wszystkie zostały starannie wykończone sercami GUESS, trójkątami, szczęśliwymi czterolistnymi koniczynami, wisiorkami z logo i charakterystycznymi literami.

LOVE

Ta luksusowa seria biżuterii z motywem czterolistnej koniczyny to coś więcej, niż tylko symbol szczęścia. Każdy element, od naszyjników z podwójnym łańcuszkiem po pierścionki, bransoletki i kolczyki, jest świadectwem trwałej miłości między matką a dzieckiem. Skrupulatnie wykonane, misterne ogniwa łańcuszka, markowe wisiorki i starannie przemyślane detale łączą się, tworząc oszałamiający efekt wizualny. Wygrawerowany motyw LOVE i ponadczasowe akcenty czterolistnej koniczyny z liśćmi, przypominającymi kształt serca, dodają biżuterii ponadczasowej elegancji. Wybierz wersję z błyszczącymi kryształkami, osadzonymi w kamieniach lub model o gładkim wykończeniu z kontrastowym emblematem koniczyny. Niech Twój gest miłości towarzyszy jej zawsze i wszędzie.

MOM I LOVE YOU

Okaż swoją miłość dzięki wyjątkowej kolekcji biżuterii „MOM I LOVE YOU”. Każdy element jest tu symbolem nierozerwalnej więzi między matką a dzieckiem. Elementy kolekcji ozdobione zostały ponadczasowymi detalami w kształcie serca, połyskującymi kryształami i ekskluzywnym grawerem MOM I LOVE YOU z wysadzaną kamieniami literą „O” w kształcie serca. Nieskazitelne w każdym szczególe, złote i srebrne wykończenia, zaakcentowane błyszczącymi, trójkątnymi motywami GUESS i markowymi wisiorkami, poruszą serce każdej mamy.

ALWAYS TOGETHER

Wyraź waszą więź dzięki kolekcji, która bazuje na misternych ogniwach, lśniących symbolach słońca i księżyca oraz grawerunku ALWAYS TOGETHER. Ta seria, oferowana w wersji złotej i srebrnej, reprezentuje ciągłą obecność i bezwarunkową miłość matki.  Miłość, która daje nam komfort w dzień i w nocy. Od przeplatających się łańcuszków po błyszczące akcenty z cyrkonii, te elementy biżuterii dodadzą stylizacjom elegancji.

 

Znajdź idealny prezent na Dzień Matki na oficjalnej stronie internetowej GUESS oraz u wybranych jubilerów i sprzedawców detalicznych.