Marciano by GUESS przedstawia kampanię na sezon jesień/zima 2022

W nowej kampanii, urzekającej ponadczasową klasą i szykownym stylem marki, Marciano by GUESS przenosi się na tętniące życiem ulice Marrakeszu.

Zdjęcia zostały wykonane przez wielokrotnie nagradzaną fotografkę mody Nimę Benati, pod artystycznym kierownictwem Paula Marciano, Chief Creative Officer GUESS?, Inc. Obsadę kampanii tworzą: włoski DJ i producent muzyczny Andrea Damante, albańska modelka i wokalistka Oriola Marashi oraz tunezyjska modelka i aktorka Myriem Boukadida.

Przenosząc nas w czasie, kampania na jesień/zimę 2022 została zrealizowana wśród kalejdoskopowej scenerii "czerwonego miasta". Zdobione ornamentami budowle w odcieniach ochry tworzą niepowtarzalne labirynty ulic Marrakeszu i uderzające kontrasty z pustynnym krajobrazem.

Sezon jesień/zima 2022 wprowadza do oferty kuszący wachlarz wzorów, stworzonych na wyłączność marki Marciano by GUESS. Kobiece motywy kwiatowe i drapieżne zwierzęce nadruki dopełniają gamę subtelnych geometrycznych printów i urzekającej kraty

Kobieta Marciano by GUESS otula się zmysłowymi strojami z zamszu i płaszczami ze sztucznego futra. Ich połączenia ze zniewalającymi ołówkowymi spódnicami, odsłaniającymi ciało sukienkami lub wyrafinowanymi garniturami zdają się nawiązywać do odległej epoki. Ponadczasowe, lejące suknie wieczorowe i zestawy ze spodniami, utrzymane w wyrazistej palecie bogatych czerwieni, zieleni, brązów i pasteli, to idealne kreacje na każde z wielkich wyjść.

Kolekcja dla niego czerpie ze swobodnego szyku i dyskretnej elegancji. Perfekcyjnie skrojone, dzienne i wieczorowe garnitury, skórzane kurtki, koszule i akcesoria nawiązują do złotej ery przygód i wielkich odkryć. Wszechstronna garderoba pozwala bez trudu tworzyć mniej lub bardziej oficjalne stroje, utrzymane w subtelnej palecie twarzowych neutralnych odcieni oraz brązu i czerni.

Kampanii Marciano by GUESS szukaj w najnowszych wydaniach najlepszych światowych magazynów o modzie i lifestyle, w sklepach detalicznych Marciano i w Internecie.