TOMMY HILFIGER DOŁĄCZA DO INAUGURACYJNEGO TYGODNIA MODY METAVERSE WE WSPÓŁPRACY Z BOSON PROTOCOL

AMSTERDAM, HOLANDIA (marzec 2022) – marka Tommy Hilfiger, której właścicielem jest PVH Corp. [NYSE: PVH], ma przyjemność ogłosić swój udział w Metaverse Fashion Week organizowanym przez Decentraland, pierwszy na świecie wirtualny świat stworzony przez jego użytkowników, który potrwa od 24 marca do 28 marca 2022 r. TOMMY HILFIGER wirtualnie zaprezentuje swoją kolekcje na wiosnę 2022, a także będzie gospodarzem cyfrowej platformy detalicznej, na której konsumenci mogą kupować NFT dla swoich avatarów lub fizyczne przedmioty w Metaverse. To wirtualne doświadczenie zakupowe zostanie stworzone we współpracy z Boson Protocol — systemem rozliczeń handlowych dla Web3, umożliwiającym bezproblemową wymianę zasobów cyfrowych na fizyczne produkty, usługi i doświadczenia.

„Kiedy w 1985 roku założyłem swoją markę, nigdy nie wyobrażałem sobie, że zobaczę jak tygodnie mody będą odbywać się w trójwymiarowym, w pełni wirtualnym świecie” – powiedział Tommy Hilfiger. „Wraz z badaniem i poznawaniem metawersum i tego wszystkiego, co ma do zaoferowania, czuję się coraz bardziej zainspirowany potęgą technologii cyfrowej i możliwości, jakie daje w angażowaniu społeczności”.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych światowych tygodni mody, Metaverse Fashion Week zaprosi ponad 50 luksusowych i cyfrowych marek do zaprezentowania nowych kolekcji, udział w dyskusjach, koncerty, afterparty i oglądania instalacji filmowych — tyle że wirtualnie. Luksusowa dzielnica handlowa o nazwie „Boson Portal - Fashion District” została zaprojektowana na wzór kultowej paryskiej Avenue Montaigne, gdzie marki mogą wirtualnie sprzedawać zarówno cyfrowe, jak i fizyczne przedmioty za pośrednictwem NFT.

Sklep TOMMY HILFIGER znajdzie się w Metaverse dzięki Boson Portal, który umożliwia użytkownikom Decentraland zakup fizycznych przedmiotów jako NFT opartych na technologii Boson Protocol. To pozwoli fanom doświadczyć marki w nowy, ekscytujący sposób, przy jednoczesnym zapewnieniu, że klasyczny amerykański styl w sercu DNA TOMMY HILFIGER pozostanie spójny i niezmieniony. Konsumenci mogą teleportować swojego awatara do wirtualnego sklepu i kupować wybrane produkty z limitowanej edycji z kolekcji Wiosna 2022 TOMMY HILFIGER. Odwiedzający zobaczą rendery 3D charakterystycznych ubrań z kolekcji, w tym m.in marynarkę uniwersytecką dla mężczyzn, koszulę madras dla kobiet i bluzę unisex z kultowym logo TOMMY HILFIGER. Przedmioty można kupić jako NFT, a później wymienić na fizyczne produkty dostarczane bezpośrednio pod drzwi klientów. TOMMY HILFIGER Decentraland Wearables będzie również można kupić w sklepie za pośrednictwem Decentraland.

Udział marki TOMMY HILFIGER w Decentraland’s Metaverse Fashion Week wzmacnia jej zaangażowanie w świat innowacji. Jest to kolejna taka inicjatywa, po uruchomieniu „Tommy Island” w Animal Crossing w 2020 r., strategicznego partnerstwa z Roblox w 2021 r., oraz stworzeniu w 2022 r. Team Tommy, inicjatywy tworzonej i kierowanej do społeczności świata gier. Bazując na tych działaniach, marka chce nadal zapewniać nieoczekiwane doświadczenia, które angażują fanów zarówno w fizycznym, jak i cyfrowym świecie, jednocześnie odkrywając nowe sposoby dzielenia się swoim amerykańskim dziedzictwem i duchem poprzez metawersum.

Przyjaciele i obserwatorzy marek są zaproszeni do rozmowy w mediach społecznościowych za pomocą #TommyHilfiger i @TommyHilfiger.

Nazwa pliku Pliki do pobrania
TOMMY HILFIGER_Metaverse Fashion Week.pdf Download