COS DEBIUTUJE NA NOWOJORSKIM TYGODNIU MODY

Marka COS ogłasza, że po raz pierwszy weźmie udział w Nowojorskim Tygodniu Mody. Czerpiąc inspiracje ze światowych metropolii COS chce oddać hołd różnorodnym i twórczym społecznościom Nowego Jorku.

Wraz z ogłoszeniem udziału w nowojorskim tygodniu mody, marka zaprezentowała pierwsze zdjęcia kampanii wizerunkowej na sezon jesień-zima 2022. Na zrealizowanych w Nowym Jorku fotografiach Maria Sorrentiego wystąpiła amerykańska modelka Paloma Elsesser oraz aktorka i producentka Natasha Lyonne.

Pokaz COS jest zaplanowany jako część oficjalnego kalendarza tygodnia mody, organizowanego przez Council of Fashion Designers of America – Radę Projektantów Mody Ameryki i odbędzie się 13 września o godz. 14:00 czasu lokalnego (20:00 czasu polskiego). Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie cos.com.

Steven Kolb, prezes Council of Fashion Designers of America, komentuje: „W każdym sezonie tworzymy oficjalny harmonogram, który jest odzwierciedleniem współczesnej kreatywności. Cieszymy się, że w tym sezonie do tego grona dołączyła marka COS. Dla globalnych marek, które chcą nawiązać kontakt z nowojorską kulturą i liczną amerykańską publicznością NYFW jest naturalnym miejscem do pokazania swojej twórczości”. Dodatkowe informacje na temat pokazu i kolekcji jesień-zima 2022 zostaną opublikowane już wkrótce.