COS I YEBOAH PRZEDSTAWIAJĄ LIMITOWANĄ KOLEKCJĘ KAPSUŁOWĄ - METAMORPHOSIS

COS oraz projektant Reece Yeboah łączą siły i przedstawiają limitowaną kolekcję kapsułową Metamorphosis. Kolekcja łączy unikalny twórczy język każdej z marek z motywami formatywnych doświadczeń z życia Reece'a. Elementy streetwearu i współczesnego krawiectwa, a także autorskie podejście bohatera do projektowania, zaowocowały wyjątkową kolekcją, która połączyła funkcjonalność z rozpoznawalnym stylem marki COS.

Na kolekcję inspirowaną męską modą składa się ponad czterdzieści modeli ubrań oraz akcesoriów unisex, które oddalają się od sezonowych trendów i wspierają indywidualną ekspresję oraz oryginalność.

Projekty wykorzystują efekt motyla: eksperymentują z detalami, które mają wyraźny wpływ na ostateczny wygląd i funkcjonalność. Dwustronny ocieplacz zapewnia wszechstronność, puchowe kurtki otulają ciało w formie komfortowego kokona, a garnitur w abstrakcyjny nadruk motyli wydaje się być idealny na specjalne okazje, gdy chce się zwrócić na siebie uwagę. 

COS Design Director, Karin Gustafsson komentuje: „Marką YEBOAH pozwoliła nam odkryć inspiracje Reece'a i zachęciła do wyobrażenia sobie naszych projektów z innego punktu widzenia. Zawsze inspirowaliśmy się pracami innych twórców, ponieważ mamy nadzieję, że wykorzystując synergię między dwiema sferami tego samego świata mody, inspirujemy i zbliżamy do siebie nasze społeczności”.

Już od jakiegoś czasu COS znajdował się w moim polu widzenia – i vice versa. Wiedzieli, co wcześniej robiłem dla marki Saint, aż w końcu skontaktowaliśmy się, by porozmawiać o współpracy. Reszta to już historia.  Uważam, że marka COS jest najlepsza pod względem dostępnej mody wysokiej jakości, więc tworząc razem możemy dotrzeć do nowych odbiorców” – mówi Reece Yeboah, założyciel YEBOAH.

Jako marka zaangażowana w innowacje i napędzanie gospodarki w zamkniętym obiegu surowców, COS wykorzystuje w kolekcji materiały organiczne i pochodzące z recyklingu, a także odpowiedzialnie pozyskiwaną wełnę z certyfikatem RWS.

Kapsułowa kolekcja jest dostępna na stronie cos.com i w wybranych sklepach tylko przez ograniczony czas.  
 

 

Nazwa pliku Pliki do pobrania
COS x YEBOAH Informacja prasowa-2.docx Download