GUESS Watches – model GIA wybrany przez Georginę Rodríguez

UESS Watches, marka znana na całym świecie ze swoich odważnych projektów, logomanii i charakterystycznych rozwiązań stylistycznych, prezentuje nową kolekcję zegarków za tegoroczny sezon letni. Nowe modele emanują pewnością siebie i wyrafinowaniem.

Twórcy GUESS Watches nigdy nie bali się niestandardowych rozwiązań, nieustannie proponując coraz bardziej unikalne printy. Od 40 lat także zegarki GUESS Watches wyznaczają trendy w świecie modnych dodatków. Klienci cenią je za różnorodność wzorów kopert, bogate zdobienia, wysokiej klasy powłoki PVD i stal szlachetną oraz niezawodne japońskie mechanizmy. Odważny, jedyny w swoim rodzaju design, podbija serca wszystkich miłośników niebanalnych akcesoriów.

Nowość na Lato 2024: Zegarek GIA

Flagowym modelem kolekcji Wiosna-Lato 2024 jest GIA, stworzony we współpracy z ambasadorką marki - Georginą Rodríguez.

GIA to biżuteryjny zegarek z kopertą w niepowtarzalnym kształcie litery G. Kunsztowny, bogato zdobiony kryształkami ring sprawia, że GIA prezentuje się na nadgarstku niezwykle wytwornie. Zwieńczeniem tego modelu jest bransoleta wykonana ze stali szlachetnej z dużymi owalnymi ogniwami oraz systemem G-LINK, który pozwala na perfekcyjne dopasowanie rozmiaru do własnych preferencji.

Model GIA dostępny jest w Polsce  za pośrednictwem sklepu Time Trend, na stronie internetowej www.timetrend.pl oraz u innych partnerów niezależnych i sieciowych. Sugerowana cena modelu wynosi 939,00 zł.