KAMPANIA COS WIOSNA-LATO 2022 AUTORSTWA TIMA ELKAÏMA SIĘGA POZA HORYZONT STYLU

Sięgamy po więcej niż sezon, trendy i chwilę. Po bardziej zrównoważony świat. Kampania COS wiosna-lato 2022 sięga poza horyzont stylu, by prezentować międzysezonowe stroje dla kobiet i mężczyzn. Projekty, które kontynuują dążenia COS ku całkowitej zmianie myślenia o modzie.

Kolekcję prezentują inspirujące osobowości, które poprzez swój aktywizm tworzą naszą wspólną, lepszą przyszłość. W najnowszej kampanii COS wzięła udział aktywistka i supermodelka Christy Turlington Burns, DJ-ka, producentka i rzeczniczka praw społeczności trans Honey Dijon, a także pisarz, redaktor i kurator Antwaun Sargent. W sesji zdjęciowej wystąpił także aktor Finn Wittrock, który dołączył do modelek Rianne Van Rompaey, Chu Wong i Awar Odhiang oraz modeli: Keisukego Asana, Liama Kelly’ego i Sayego Wuo.

Uchwycone i uchwyceni w starannie skomponowanych portretach, autorstwa paryskiego fotografa Tima Elkaïma, bohaterki i bohaterzy kampanii są uosobieniami spokoju wśród chaosu Los Angeles. Pozują na plaży o zachodzie słońca, wśród natury, wysoko nad niekończącą się panoramą wielkiego miasta. Prezentują swoją perspektywę na świat. 

Przekraczając granice pomiędzy luksusem i komfortem, stylowe kontrasty eksperymentują ze słynnym minimalistycznym krawiectwem COS. Lniane projekty o stanowczych konstrukcjach łączą się z wyrazistymi modnymi kreacjami w graficzne wzory i odcienie słonecznego pomarańczu i cyjanu. Optymizm kolekcji i ciekawość tego, co nadejdzie, dodają otuchy i inspirują do odważnego spojrzenia w przyszłość.

Wspierając wszechstronną i ponadczasową modę, elementy kolekcji dopasowują się do przejściowych pór roku i codziennych okazji. Stylizacje autorstwa Clare Richardson to twórcze i poetyckie zestawienia, które nadają eklektyczny kierunek wyrafinowanemu rzemiosłu, zrównoważonemu rozwojowi i modzie w zamkniętym obiegu surowców.

Nazwa pliku Pliki do pobrania
COS KAMPANIA WIOSNA-LATO 2022-2.docx Download