POMYSŁY NA PREZENTY OD COS – NIE TYLKO NA ŚWIĘTA

COS prezentuje wyselekcjonowaną kolekcję prezentów - idealnych nie tylko na Święta. Od wyrazistych akcesoriów, przez oryginalne drobiazgi, po ciepłe swetry - każdy element odzwierciedla ponadczasowy styl marki i jej bezkompromisową jakość.

Produkty wyróżniają się różnorodnością materiałów i tekstur, co przejawia się w ciekawej interpretacji zimowych warstw i kontrastów. Sezonowe odcienie czerwieni i metaliczne wykończenia harmonijnie komponują się neutralnymi tonacjami oraz wzorami. Drapowane szale z delikatnego jedwabiu i zdobione cekinami dodatki, ułatwiają naturalną zmianę stylizacji z dziennej na wieczorową. Pikowane torby z miękkiej skóry doskonale współgrają z modnymi, pluszowymi fakturami, czy biżuterią, wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu.

Luksusowe dzianiny łączą się z nowoczesnymi włóknami i zrównoważonymi materiałami. Miękkie, zimowe swetry, szale i czapki zostały wyprodukowane z surowców spełniających wymogi "Good Cashmere Standard”, a także z wełny RWS i moheru RMS. W tym sezonie powróciły również koce z owczej wełny i kaszmiru, stworzone we współpracy ze szkocką marką Begg x Co.

Kolekcja świątecznych prezentów COS jest już dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na całym świecie.