Przedstawiamy kolekcję GUESS Originals jesień 2022

GUESS Originals powraca z najnowszą kolekcją na jesień 2022. Linia ta co sezon przedstawia uaktualnione klasyczne modele, nowe kolory, materiały jakości premium i ponadczasowe stylizacje dla kobiet i mężczyzn. GUESS Originalsto także najbardziej pożądane modele dżinsów. Nowa kolekcja jest dostępna od sierpnia 2022 r. w wybranych sklepach detalicznych GUESS, w nowym sklepie GUESS Originals w Los Angeles oraz na stronie https://www.guess.eu/pl-pl/guessoriginals.

Jesienna kolekcja GUESS Originals została zaprojektowana w stylu inspirowanym odzieżą outdoorową. Ofertę utrzymano w palecie barw ziemi, gdzie głębokie, stonowane odcienie zieleni, błękitu i brązu łączą się z żywymi kolorami. Asortyment tworzą męskie i damskie ubrania, w tym oversize'owe bluzy, dresowe komplety, sztruksowe kurtki i zestawy ze sztucznej skóry.

W wybranych projektach zastosowano technikę vintage wash, która szybko stała się stałym elementem w kolekcjach GUESS Originals. Można ją zobaczyć także na koszulkach i bluzach z najnowszej jesiennej linii. Aby podkreślić dziedzictwo GUESS Originals, na bluzach i sztruksowych kurtkach umieszczono w tym sezonie grafiki i motywy zaczerpnięte z archiwalnych projektów marki. Ceny wahają się od 115 zł za skarpetki do 785zł za haftowaną dżinsową kurtkę.

Model dżinsów Carpenter, inspirowanych stylem workwear, jest kluczowym elementem kolekcji i jednym z podstawowych produktów GUESS Originals. Również w tym sezonie klienci i klientki mogą znaleźć ten klasyczny krój w różnych odcieniach i wzorach. Męski asortyment zawiera model z przeszyciami w odcieniu ciemnego brązu oraz czekoladowo-brązową wersję ze szwami pod kolor. Także w damskiej kolekcji fason Carpenter występuje w średnio spranej wersji z ciemnobrązowymi szwami, ale będzie dostępny również jako spodnie z czarnej sztucznej skóry z białymi przeszyciami.

Spodnie "carpentery" z linii GUESS Originals KIT wykonane zostały z wyjątkowo wygodnego, elastycznego denimu w odcieniach od jasnych po ciemne, a także z intensywnie barwionego diagonalu. Ich fason i materiały jakości premium zapewniają doskonałe połączenie kultowej odzieży workwear z codziennymi spodniami w stylu casual.

W jesiennej kampanii GUESS Originals, której autorem jest fotograf Aidan Cullen, najnowsze projekty prezentują utalentowani modele i modelki: Beanie Boylston, Cameron Patterson, Dominick Walker, Lucy Tilden i Matias Milan.

Kampanii oraz pozostałych materiałów związanych z marką GUESS Originals szukaj w magazynach o modzie i lifestyle, na stronie https://www.guess.eu/pl-pl/guess-originals, profilach społecznościowych GUESS, reklamach outdoorowych oraz w Internecie.