Regatta Great Outdoors z pierwszym męskim ambasadorem

Marka odzieżowa Regatta Great Outdoors nawiązała współpracę z brytyjskim prezenterem telewizyjnym i byłym sportowcem, Freddiem Flintoffem. Promuje on wiosenno-letnią kolekcję marki, i jest jej pierwszym męskim ambasadorem. Współpraca będzie kontynuowana również przy okazji propozycji z sezonu jesienno-zimowego. 

Freddie (44 l.) ma za sobą ponad 25-letnią karierę sportową - był m.in. kapitanem angielskiej narodowej drużyny krykieta. Dziś znany jest głównie jako jeden z gospodarzy programu BBC "Top Gear". Linia produktów marki Regatta, którą wspiera Freddie Flintoff, nawiązuje do wczesnego lata, cechuje ją zaś charakterystyczny styl oraz troska o środowisko. 

"Regatta to świetna marka, z którą łączy mnie zamiłowanie do przygody i dobrej zabawy pod gołym niebem. Cieszę się, że możemy zaprezentować kolekcję ubrań, które uwielbiam i które mogę nosić przy wielu okazjach, takich jak praktyczna parka Asher. Powstała z 11 plastikowych butelek z odzysku – uważam, że to coś naprawdę super" - mówi Freddie. 

Od uniwersalnych koszulek i bluz aż po kurtki typu shacket i stroje plażowe - każda z ośmioelementowej kolekcji zawiera technologie charakterystyczne dla marki Regatta. Ponad połowa linii została stworzona z plastikowych butelek z recyklingu lub z wykorzystaniem bawełny ze zrównoważonych upraw. 

Kolekcję Freddiego Flintoffa znajdziemy w sklepach Regatta Great Outdoors, sklepach partnerskich marki Regatta oraz na www.regatta.pl.  

Freddie Flintoff to były sportowiec i kapitan angielskiej narodowej drużyny krykieta, uhonorowany za swoje sportowe osiągnięcia tytułem Orderem Imperium Brytyjskiego. Dziś znany jest także jako prezenter telewizyjny i radiowy - od 2019 roku jest jednym z prowadzących popularny motoryzacyjny program BBC – Top Gear. Na Instagramie śledzi go ponad 1 mln osób, zaś w serwisie Twitter ma niemal 2 mln obserwujących. Prywatnie, od 17 lat jest mężem ex-modelki Rachael Woods i ojcem czwórki dzieci.   

Nazwa pliku Pliki do pobrania
Regatta_Freddie Flintoff.docx Download