TOMMY HILFIGER PRZEDSTAWIA KAMPANIĘ CLASSICS REBORN

AMSTERDAM, HOLANDIA (LUTY 2023) - Tommy Hilfiger prezentuje kampanię Classics Reborn na wiosnę 2023. W tej kolekcji, na nowo odkrywającej klasyki stylu preppy, wystąpiła grupa wschodzących talentów młodego pokolenia.

Kampania odzwierciedla klimat fabryki „Tommy Factory”, która zdefiniowała kolekcję TOMMY HILFIGER na jesień 2022, ponieważ skupia wokół siebie twórców ze światów mody, muzyki i showbiznesu. Wśród gwiazd nowej kolekcji znaleźli się: ikona stylu Georgia May Jagger, modelka i studentka Harvardu Aoki Lee Simmons, artystka i modelka Kesewa Aboah, artysta Kailand Morris, muzyk Dylan Brosnan, malarz Paris Brosnan i artysta Sean Koons.

Zdjęcia do Classics Reborn, wykonane przez Gregory'ego Harrisa, przedstawiają, jak 250-częściowa kolekcja może być noszona zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody” – mówi Tommy Hilfiger. „Nowa kolekcja opiera się na aktualizacji i unowocześnieniu stylu preppy. Szukamy sposobów na zachowanie świeżości ponadczasowego stylu. Ponowne odkrywanie nieustannie mnie ekscytuje”.

Koszula z bawełny Oxford i sukienka szmizjerka są kluczowymi ubraniami, stworzonymi z myślą o nowym pokoleniu. Inne wiosenne stylizacje wykorzystują m.in. marynarki i spodnie chino z jednokolorowym logowanym wzorem TH Monogram. Na grubych swetrach z okrągłym dekoltem i eleganckich sukienkach pojawią się odcienie limonkowej zieleni.

Kampania będzie prezentowana w serii działań marketingowych w globalnych mediach i na witrynach sklepów. Wizja Classics Reborn ożyje w mediach społecznościowych dzięki zaangażowaniu lokalnych twórców i influencerów, którzy podkreślą ponadczasowość tej kolekcji.

Classics Reborn na wiosnę 2023 r. dostępna jest na stronie tommy.com, w sklepach TOMMY HILFIGER na całym świecie oraz za pośrednictwem wybranych partnerów.