TOMMY JEANS PREZENTUJE KAPSUŁOWĄ KOLEKCJĘ “POP DROP”

AMSTERDAM, HOLANDIA (MAJ 2022) – Tommy Hilfiger, którego właścicielem jest PVH Corp., ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek kapsuły „Pop Drop” SPRING 2022. Emanująca żywą energią kolekcja odzieży męskiej i damskiej TOMMY JEANS— jest śmiała, jasna i eksperymentalna oraz skierowana do tych, którzy lubią odważne stroje. Wykraczające poza kultową paletę czerwieni, bieli i niebieskiego, nieoczekiwane kombinacje kolorów pozwalają na dowolne mieszanie, dopasowywanie i nakładanie, aby zapewnić jak najlepsze wyrażanie siebie. „Pop Drop” jest dostępny na tommy.com, w sklepach TOMMY JEANS na całym świecie oraz u wybranych partnerów hurtowych od maja 2022 r.

Zaprojektowany z nietuzinkową kreatywnością i surowością, „Pop Drop” zawiera podstawowe elementy codziennego stroju miejskiego, takie jak wiatrówki, koszule rugby, bluzy z kapturem, T-shirty, bluzy i spodnie dresowe o luźnym kroju i z wyrazistym logo. Gama kolorów została przeniesiona na zupełnie nowy poziom i jest jak dotąd najbardziej odważnym zestawem TOMMY JEANS, ponieważ odcienie soczystego różu, toskańskiego słońca i wiosennej zieleni mieszają się z elektrycznym aqua i czerwienią. Kampania została stworzona przez Jacka Bridglada, dzięki czemu dodatkowo inspiruje publiczność do pokazania swojej kreatywności i ulepszenia codziennego stylu.

Kapsuła „Pop Drop” nawiązuje do globalnej kampanii TOMMY JEANS SPRING 2022 Play to Progress. Promuje ciekawość, bada nowe możliwości twórczej ekspresji, aby popchnąć świat do przodu i zainicjować pozytywne zmiany.

Przyjaciele TOMMY JEANS są zaproszeni do przyłączenia się do społeczności i rozmowy za pośrednictwem #TommyJeans i @TommyJeans na Instagramie. Cyfrowa destynacja łączy muzykę, odzież uliczną i kulturę młodzieżową z eksperymentalnymi treściami dostępnymi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, które przesuwają granice autentyczności mody I wyrażania siebie.

Nazwa pliku Pliki do pobrania
PopDrop_Collection_Informacja Prasowa.pdf Download