COS PRZEDSTAWIA KOLEKCJĘ LOVE FOR ALL Z OKAZJI MIESIĄCA DUMY 2022 STWORZONĄ PRZEZ SOKO, KAI-ISAIAH JAMAL I ZIPENG ZHU

COS przedstawia kolekcję Love for all, stworzoną z okazji Miesiąca Dumy 2022. Trzy limitowane serie projektów powstały we współpracy z twórcami i twórczyniami przynależącymi do społeczności LGBTQIA+. Kai-Isaiah Jamal tworzy poezję performatywną, realizuje się w modelingu i działa na rzecz widoczności osób transpłciowych. SOKO to wokalistka, muzyczka oraz nagradzana aktorka, a Zipeng Zhu – artysta i dyrektor kreatywny.

Ekskluzywna kolekcja posiada unikalne cechy każdego z trojga talentów, celebrując ich style i indywidualności. Z ponadczasowymi, neutralnymi płciowo koszulkami COS jako płótnem. Zipeng Zhu w autorskim typograficznym stylu stworzył tęczowy napis "LOVE", a SOKO nawiązała do muzyki – i jej potężnego hymnu do dumy, utworu "Oh, To Be a Rainbow!". Na trzecim projekcie koszulki – dostępnej również jako bluza z długim rękawem – Kai-Isaiah Jamal przedstawia oryginalny wiersz. Językiem opisuje doświadczenia, które trudno uchwycić.

W kampanii kolekcji, autorstwa artystki i fotografki mody Collier Schorr, gwiazdy kolekcji występują wspólnie z przyjaciółmi i przyjaciółkami, partnerami i partnerkami oraz rodziną. Poprzez tę współpracę, COS kontynuuje wsparcie społeczności queer oraz działalności charytatywnej. 100% zysków uzyskanych ze sprzedaży kolekcji specjalnych zostanie przekazanych organizacjom, które podnoszą świadomość współczesnych problemów związanych z prawami człowieka.

Trzeci rok z rzędu, COS przekaże darowiznę organizacji Kaleidoscope Trust.

"Jesteśmy bardzo dumni i dumne, że możemy kontynuować współpracę z COS - ważnym i imponującym przykładem bliskiej współpracy marek z takimi organizacjami jak nasza. Praca Kaleidoscope Trust wymaga współpracy: osobom broniącym praw człowieka w całej Wspólnocie Narodów zapewniamy środki i wsparcie, których potrzebują, aby trwale zmienić życie społeczności LGBT+. Współpracujemy też z takimi podmiotami jak COS, które dzielą się z nami swoimi zyskami, produktami i zasięgami, umożliwiającymi naszą pracę. Wciąż odpowiadamy na potrzeby organizacji i aktywistów społeczności LGBT+ w całej Wspólnocie Narodów, a wsparcie, które tak hojnie oferuje COS, daje nam i naszym partnerom pewność, że możemy iść dalej w stronę zmian,"

mówi Phyll Opoku-Gyimah, dyrektorka wykonawcza Kaleidoscope Trust.

W tym roku COS po raz pierwszy współpracuje z Choose Love. To brytyjska organizacja, która na całym świecie wspiera osoby z doświadczeniem migranckim i uchodźczym. Napędza ją wizja stworzenia świata pełnego miłości i sprawiedliwości dla wszystkich.

"Jesteśmy zachwyceni i zachwycone, że COS wspiera nas w tegorocznym Miesiącu Dumy. To dla nas absolutny zaszczyt, że możemy pomagać w zapewnianiu opieki i wsparcia osobom ze społeczności LGBTQIA+ w sytuacji uchodźstwa i migracji, w tym dotkniętym kryzysem w Ukrainie. Dzięki tej pięknej kampanii możemy pracować dalej. Na świecie jest tak wiele niesprawiedliwości, ale wierzymy, że, gdy wybieramy miłość dla każdego, razem czynimy świat lepszym,"

mówi Philli Boyle, założycielka Choose Love.

Kolekcja Love for all będzie od czerwca dostępna na całym świecie na cos.com oraz w wybranych sklepach COS.