Nowa, energetyczna kolekcja UNIQLO inspirowana Indiami – INES DE LA FRESSANGE Wiosna/Lato 2023

UNIQLO zaprezentowało swoją najnowszą kolekcję linii LifeWear na sezon Wiosna/Lato 2023, stworzoną przez projektantkę Ines de la Fressange. Była francuska modelka, ikona mody dla kobiet na całym świecie, celebruje w niej swój swobodny, paryski styl. Kolekcja odzwierciedla nieustanne zaangażowanie marki w dostarczanie ponadczasowych, komfortowych elementów garderoby, które pomagają każdej kobiecie poczuć się stylowo i pięknie. 

Inspiracją dla nowej kolekcji Ines były Indie, które od dawna darzy ogromną miłością i często odwiedza. Linia nawiązuje do nowego początku i rozkwitu, jakie niosą ze sobą wiosna i lato, łącząc francuski szyk i witalność z naturalnymi barwami Indii - błękitem nieba, subtelnym różem kwiatów oraz energetyczną czerwienią.

Inspiracja Indiami wydobywa się również z lekkich, wygodnych, naturalnych tkanin. W kolekcji znajdziemy między innymi kurtki z mieszanki bawełny i lnu, koszule z przezroczystej bawełny w odcieniach błogiego różu i żółci, a także wesołą kratę Madras i kwieciste nadruki. Szeroka gama koszul, sukienek, spodni i innych elementów daje nieskończone możliwości komponowania niezwykłych stylizacji.