Przedstawiamy kolekcję kapsułową GUESS x FriendsWithYou wiosna 2021

Wiosną 2021 r. marka GUESS we współpracy z kolektywem artystycznym FriendsWithYou stworzyła bogatą kolekcję pełną kolorów i aplikacji. Kolekcja kapsułowa będzie dostępna od kwietnia w wybranych sklepach GUESS na całym świecie i online na guess.eu. Gwiazdą kampanii został popularny muzyk, J Balvin.

FriendsWithYou to artystyczny duet Samuela Borksona i Artura Sandovala III, którzy od 2002 r. współpracują nad sztuką szerzącą pozytywne przesłanie magii, szczęścia i przyjaźni (Magic, Luck, and Friendship™). Inspirowani prostotą filozofii, która dostrzega szczęście w drobnych elementach codziennego życia, FriendsWithYou tworzą sztukę dostępną dla wszystkich. Przez ostatnie 18 lat kolektyw zyskał światową rozpoznawalność i pozycję pionierów eksperymentalnej twórczości. Borkson i Sandoval III aktywnie tworzą prace rozpowszechniające potęgę sztuki, która jednoczy ludzi – z prostą, lecz głęboką misją zostania twoimi przyjaciółmi. 

„Marka GUESS połączyła siły z FriendsWithYou, by na nowo pobudzić wszystkich do działania – przekształcenia świata w szczęśliwe miejsce, gdzie każdy jest twoim przyjacielem,” mówią twórcy FriendsWithYou Samuel Borkson i Arturo Sandoval III. „Wierzymy, że przez celebrację naszych różnic i podobieństw możemy razem stworzyć bardziej pokojowy i radosny świat.”

GUESS podziwia szerzone przez sztukę FriendsWithYou przesłanie pozytywnego myślenia i radości. Markę               z duetem łączy podobne podejście w kreatywnym projektowaniu pełnym koloru i zabawy. Estetyka anime             w wydaniu artystów z FriendsWithYou dodaje kapsułowej kolekcji wyjątkowego charakteru.
 
„W marce GUESS zawsze pragniemy inspirować naszych klientów,” mówi Brand Partnerships Director GUESS Nicolai Marciano. „Chcemy, aby nasze ubrania skłaniały do twórczej zabawy. Staramy się, aby klientów ekscytowały nie tylko nasze produkty, ale ich własna kreatywność, wyrażanie swojej osobowości i świeże spojrzenia artystów z całego świata. Ta kolekcja jest celebracją duetu FriendsWithYou i sztuki, którą przynoszą światu”.

Kolekcja kapsułowa to zbiór efektownych projektów dla kobiet i mężczyzn, ozdobionych stylowymi haftami i grafikami w intensywnych kolorach. Motyw chmurek pojawia się w wielu modelach jako nawiązanie do lekkości i pogody ducha. Dużo uwagi w projektowaniu przyłożono do zróżnicowania zastosowanych technik, co zapewniło każdemu produktowi wyjątkowy efekt. 

Asortyment dla kobiet składa się z gamy T-shirtów oraz zestawów polówek i spodenek z teksturowanej tkaniny frotte w chmurkowy nadruk. Dostępne będą także krótkie bluzy z kapturem, puchówki z kapturem w chmury, dresowe zestawy oraz dżinsowy komplet spodni i kurtki. Paletę barw tworzy tęcza odcieni czerwieni, żółci, zieleni i błękitu. Kolekcja męska w tej samej gamie kolorystycznej zawiera koszule, T-shirty, bluzy z kapturem i dżinsowy zestaw. Wśród akcesoriów znalazły się zegarki i plecaki z motywami kolekcji. Dodatkowo kolekcja będzie uzupełniona o limitowane elementy garderoby dziecięcej.