TEILOR, międzynarodowa marka biżuterii luksusowej łączy siły z agencją Pret-a-Porter PR

Każda opowieść ma swój początek. Historia TEILOR rozpoczęła się w 1998. Od tego czasu marka urosła do rangi międzynarodowej i dziś posiada ponad 60 butików w całej Europie oraz imponujące portfolio luksusowej biżuterii z diamentami.

Aby dotrzeć ze swoim przekazem i przedstawić swoje kolekcje szerszej publiczności w Polsce, wraz z początkiem kwietnia marka nawiązała współpracę z agencją Pret-a-Porter PR. Wspólnym celem jest dalsze umacnianie pozycji TEILOR jako biżuteryjnej marki premium na polskim rynku.

TEILOR posiada dziś 6 salonów sprzedaży w prestiżowych lokalizacjach w Polsce. 3 z nich znajdują się w Warszawie (Galeria Mokotów, Arkadia i Złote Tarasy), 2 w Poznaniu (Stary Browar, Posnania) i 1 we Wrocławiu (Wroclavia). Marka napędzana ponadczasowym designem i wybitnym kunsztem jej twórców, od dnia debiutu na naszym rynku w 2021 roku, konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję wśród polskich klientów. Salony TEILOR prezentują szeroki wybór wyjątkowej biżuterii z diamentami i kamieniami szlachetnymi, doskonale wpisującymi się w światowe trendy.

Każdy element biżuterii z kolekcji TEILOR wykonywany jest z 14 lub 18-karatowego złota lub platyny i posiada certyfikat gwarancyjny. W portfolio marki znajdują się wyroby jubilerskie z diamentami, m.in. klasyfikowanymi przez najbardziej prestiżowe instytuty potwierdzające autentyczność brylantów: De Beers Institute of Diamonds lub GIA - Gemological Institute of America. Dzięki temu klienci mogą dokonać zakupu kamieni, które są w pełni transparentne pod względem swojego pochodzenia.

Portfolio marki TEILOR
Portfolio produktów TEILOR obejmuje szeroki wybór biżuterii dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn, stworzonej aby celebrować najcenniejsze chwile naszego życia. Kolekcje takie jak Pure Diamonds i The Exceptional prezentują nowatorskie podejście do projektowania wyrazistej biżuterii inkrustowanej diamentami i kamieniami szlachetnymi. W kolekcjach znajdziemy złote i platynowe pierścionki zaręczynowe z diamentami o różnych szlifach, certyfikowanymi przez De Beers Institute of Diamonds oraz GIA – Gemological Institute of America. Wyróżnikiem marki są również kolorowe kamienie szlachetne, podczas gdy biżuteria z kolekcji Color Your Nature jest jak małe dzieło sztuki.

Ceny produktów wahają się od 500 zł za biżuterię z 14 lub 18-karatowego złota, do nawet 900 000 zł za efektowną biżuterię z brylantami i kamieniami szlachetnymi.

Salony sprzedaży TEILOR
Sklepy TEILOR oferują unikalne doświadczenie zakupowe, oparte o spersonalizowane potrzeby każdego klienta, zarówno w środowisku stacjonarnym, jak i online.

TEILOR Misja i wizja marki
Każde doświadczenie klienta z TEILOR, czyni go współtwórcą historii marki TEILOR | Doskonalony przez Ciebie.