TOMMY HILFIGER I FERGUS PURCELL - TH MONOGRAM NA JESIEŃ 2022

Monogram, czyli nowy wzór marki TOMMY HILFIGER powstał we współpracy z grafikiem Fergusem Purcellem i będzie stanowić centralny punkt kolekcji na jesień 2022.

AMSTERDAM (SIERPIEŃ 2022) – Tommy Hilfiger we współpracy z brytyjskim ilustratorem i projektantem graficznym Fergusem Purcellem stworzył nowy monogram.

Purcell stworzył odważną reinterpretację motywów, z zazębiających się liter T i H i jest jego graficzną interpretacją ponadczasowego stylu preppy – kwintesencji TOMMY HILFIGER.

Nowy wzór autorstwa Purcella stał się inspiracją dla linii TH Monogram marki TOMMY HILFIGER na jesień 2022 r.

Zdobione monogramem projekty występują we flagowych kolorach: burgundzie, granacie i bieli, by na puchowych kurtkach i akcesoriach zostać przekształcone w abstrakcyjny motyw, pokrywający całą powierzchnię produktów.

Tak jak monogram jest idealnie niedoskonały – z jego literami różnej wielkości – tak kolekcja przesiąknięta jest nieoczekiwanymi zwrotami akcji, które zakłócają estetyczny status quo. Każdy element można dopasować i nosić warstwowo, tworząc stroje odzwierciedlające indywidualny styl. Projekty mogą być nieustannie interpretowane na nowo.

Przyjaciele i fani marki mogą dołączyć do dyskusji w mediach społecznościowych za pomocą hasztagu #TommyHilfiger i profili @TommyHilfiger.