Regatta nowym klientem Prêt-à-Porter PR

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii marka Regatta powierzyła działania z zakresu obsługi komunikacyjnej agencji Pret-a-Porter PR. Agencja będzie odpowiedzialna przede wszystkim za relacje z mediami lifestyle’owymi, za prowadzenie biura prasowego oraz wsparcie przy influencer marketingu.

Ubrania Regatta Great Outdoors przeznaczone są dla wszystkich osób, które cenią sobie spędzanie czasu na zewnątrz - nie ważne czy samemu, z przyjaciółmi, czy z rodziną. Istniejąca od 1981 r. brytyjska Regatta jest dziś jedną z najbardziej popularnych marek outdoorowych na Wyspach, oferując wysokiej jakości odzież w przystępnych cenach oraz artykuły kempingowe i outdoorowe dla całej rodziny. 

Bogata gama produktów Regatta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, od fanów wędrówek i poszukiwaczy przygód, po aktywne rodziny i miłośników spacerów z psami. Wszystko po to, by spędzając czas na świeżym powietrzu, móc cieszyć się bardziej radosnym i zdrowym stylem życia.  
 
Marka zdobyła grono wiernych fanów na całym świecie, którzy wspólnie z nią każdego dnia rozpoczynają nową, własną przygodę. Regatta jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. W Polsce, gdzie znajduje się centrala firmy na Europę Środkowo-Wschodnią, marka istnieje od 2011 roku i jest dostępna w sklepach własnych, stronie www.regatta.pl, w specjalistycznych sklepach outdoorowych, a także w stacjonarnych i internetowych sklepach multibrandowych.   
  
Od 2012 roku Regatta Group jest częścią Inicjatywy Etycznego Handlu – stowarzyszenia właścicieli marek zaangażowanego w poprawę warunków życia pracowników wielu branż. Dowodem na środowiskowe zaangażowanie firmy jest jej tegoroczna kolekcja, z odzieżą i plecakami wykonanymi z materiałów z recyklingu i bawełny ze zrównoważonych upraw.